Merhaba değerli iş adamları, kobiler ve esnaf arkadaşlar. Piyasada birçok Erp yazılım bulunmakta. Fatura kaydı, bakiye sorgu veya Çek senet takibi çoğu yazılımda bulunmaktadır. Burada Metek Erp yazılımının diğer yazılımlardan üstün olan özellikleri ve farklarından bahsedeceğim.

İnternetten çalışma

Metek Erp yazılımı internet üzerinden çalışır ve programı kullanmak için kurulum gerekmemektedir. İstendiği zaman istenen platformdan(cep telefonu tablet bilgisayar) kullanıcı adı ve şifreyle şirket bilgileri elinizin altında.

Özel isteklere cevap verme

Metek erp özel bir yazılımdır. Proje kodları sizin işletmenize özel olarak değiştirilebilir. ilave modüller eklenip çıkartılabilir. Mevcut Erp yazılımlarınızla haberleşebilir. Mikro Netsis gibi programlarla veri alışverişi yapabilir.

Kobi Danışmanı Desteği

Metek erp yazılımı kobi danışmanı desteğiyle işletmeniz önce analiz edilir ve kurulum aşamasında işletmenizin yapısına uygun olarak kurulur. Programı kullanacak personel özel olarak eğitilir ve işletme desteği sağlanır.

E Ticaret altyapısına uygundur

Metek Erp yazılımı kendisi web tabanlı bir uygulama olduğu için doğal olarak e-ticaret siteleriyle çok uyumludur. Rss beslemeleri kolaylıkla sağlanır. E-ticaret apileri ve sanal pos uygulamaları kolaylıkla entegre edilebilir.

Özel Taksit takip sistemi

Taksitli ürün satan şirketler için özel tasarlanmış taksit takip sistemiyle taksit takibi çok kolaydır. Taksit Ödemeyen müşterilere otomatik mesaj gönderilmesi, Hatırlatıcı kaydedilmesi ve canlı bilgilendirme sistemi sayesinde takip sistemi adeta avucunuzun içindedir.

Entegrasyon

Stok, cari, çek senet personel tüm işler tek program çatısı altında.Diğer yazılımlarla kolaylıkla entegre olabilir.

Sahiplik

Program online çalıştığı halde programın kodları izin server’ ınızda bulunur. istediğiniz zaman kendi bilgi işlem biriminizle programa müdahale edebilir ve program üzerinde kendiniz satıcıdan bağımsız olarak değişiklik yapabilirsiniz.

Son teknoloji

Metek erp son teknoloji yazılım sistemleri kullanılarak tasarlanmıştır. Cep telefonu ve tablet ekranlarına otomatik olarak uyum sağlar.

Visits: 15780

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir